Programma 2012

13. oktober 2012

Alle exposities open 12:00-18:00 behalve:

OBA tot 16:00
Natuurlijk Smullen vanaf 16:00
Café Pistou vanaf 14:00

14. oktober 2012

Alle exposities open 12:00-18:00 behalve:

OBA
Bbrood
Natuurlijk Smullen vanaf 16:00
Café Pistou vanaf 14:00

 
ZATERDAG 13. Oktober 2012
 
 
TIJD
 
 
ZONDAG 14. Oktober 2012
 

KIJK • LUISTER • ONTMOET

DOE • ETEN & DRINKEN • FAMILIE • JEUGD

 

KIJK • LUISTER • ONTMOET

DOE • ETEN & DRINKEN • FAMILIE • JEUGD

HTK = Huis-, Tuin- en Keukenkunstenaars:
Werken voor de expositie vóor 9:30 brengen; Taarten voor de taartenbakwedstrijd vóor 13:00

9:00-12:00

 
Antarctica
13:00-17:00 (om de 10 minuten) Theater: Donkerbont van Jasmin Hasler 14:00, 16:00 Poëzie en Klankdicht Sieger Baljon
Homeland
14:00-17:00 Hongerlief collectief [muziek, woorden]
Antarctica
13:00-17:00 Weggeefwinkel
The Novel
12:00-16:00 Taart proeven, Weggeefwinkel
Marouma
14:00-18:00 Kinderworkshop licht bloemen maken met een lichtkunstenaar

12:00-18:00

Augustanakerk
12:30-14:30 Pit Hermans: Neo Oriental Minimal Music Improvisations
Antarctica
13:00-17:00 (om de 10 minuten) Theater: Donkerbont van Jasmin Hasler
14:00, 16:00 Poëzie en Klankdicht Sieger Baljon
Antarctica
12:00-16:00 Vegetarische Brunch
[3 euro of donatie]
13:00-17:00 Weggeefwinkel
Marouma
14:00-18:00 Feestelijke opening nieuw kinderatelier Martine Bieshaar
Start lange routes met gids:
• KULTER. [13:00] > AUGUSTANA [13:30] > TERRASMUS [14:30] > FOSSA [15:30] > ANTARCTICA [16:30/17:30]

• STADSDEELKANTOOR [13:00] > OBA [13:15] > BUURTSUPER [13:45] > LOST PROPERTY 14:30] > BOOKSTORE/NOVEL [15:00] > CASCOLAND [16:00/18:00]

• DE COPPEL [13:00] > I CAN CHANGE [14:00] > MODE & AMBACHT [15:00] > VAN DE BUURT [15:45] > STUDIO ANDREA & FREDERIQUE [16:15] > HTK KUNSTENAARS [17:00]

• PAULIEN V.D. BEL & CARLA BROECKX [13:00] > 331WEST [13:30]> HOMELAND [14:30] > HENDRICK DE KEIJSER [15:30] > MAROUMA [17:00] > CAFE PISTOU [17:30]

13:00

Start lange routes met gids:
• KULTER. [13:00] > AUGUSTANA [13:30] > TERRASMUS [14:30] > FOSSA [15:00] > ANTARCTICA [16:30/17:30]

• STADSDEELKANTOOR [13:00] > BUURTSUPER [14:00] :> LOST PROPERTY [14:45] > NOVEL/ BOOKSTORE [15:30] > GOLEB [16:30/17:30]

• DE COPPEL > I CAN CHANGE [14:00] > MODE & AMBACHT [15:00] > VAN DE BUURT [15:45] > STUDIO ANDREA & FREDERIQUE [16:15] > HTK KUNSTENAARS [17:00]

• PAULIEN V.D. BEL & CARLA BROECKX [13:00] > 331WEST [13:30]> HOMELAND [14:30] > HENDRICK DE KEIJSER [15:30] > CAFE PISTOU [16:30] > MAROUMA [17:00]
Grand Café Fossa
15:00 Ontmoet de kunstenaars
HTK kunstenaars
14:00 Open Podium Poëzie
15:00 Winnaar van de taartenbakken wedstrijd bekendgemaakt
The Novel
15:00 Workshop tekenen voor de hele familie

14:00-16:00

  Grand Café Fossa
14:00-16:00 Workshop Kunst-Multiloog
HTK kunstenaars
15:00 Open Podium Muziek
Homeland
15:00 Kinderdansworkshops [thema: eten!] Sarita Kelinman & Guillermo Blinker
Start korte routes met gids:
• ANTARCTICA [16:00] > FOSSA [16:15] > TERRASMUS [16:45] > AUGUSTANA [17:15] > KULTER. [18:00]

• BOOKSTORE/NOVEL [16:00] > LOST PROPERTY [16:30] > BUURTSUPER [17:00] > CASCOLAND [18:00]

• HTK KUNSTENAARS [16:00] > STUDIO ANDREA & FREDERIQUE [16:15] > VAN DE BUURT [16:45] > MODE & AMBACHT [17:00] > DE COPPEL [17:30] > NATUURLIJK SMULLEN [18:00]

• HENDRICK DE KEIJSER [16:00] > HOMELAND [16:30] > 331WEST [17:00] > MAROUMA [17:30] > PAULIEN V.D. BEL & CARLA BROECKX [18:00]

16:00

Start korte routes met gids:
• ANTARCTICA [16:00] > FOSSA [16:15] > TERRASMUS [16:45] > AUGUSTANA [17:15] > KULTER. [18:00]

• BOOKSTORE/NOVEL [16:00] > LOST PROPERTY [16:30] > BUURTSUPER [17:00] > CASCOLAND/STADSDEELKANTOOR [17:45]

• HTK KUNSTENAARS [16:00] > STUDIO ANDREA & FREDERIQUE [16:15] > VAN DE BUURT [16:45] > MODE & AMBACHT [17:00] > I CAN CHANGE [17:15] > DE COPPEL [17;30] > NATUURLIJK SMULLEN [17:45]

• HENDRICK DE KEIJSER [16:00] > HOMELAND [16:30] > 331WEST [17:00] > PAULIEN V.D. BEL & CARLA BROECKX [17:30]
De Coppel
17:00 Bloody Mary’s Bar open. Ontmoet de kunstenaars.
Co-cooking met Cascoland & BiteMe
16:00-18:00 Kookworkshops voor de hele familie

16:00-18:00

Goleb
16:30-18:00 Performance PULS* - een fel verlangen van Marie Goeminne
Antarctica
16.30 Dans performance Clara Saito
17.00 Dans performance Louis Haverbeke
Kulter
17:00 Ontmoet de Eat.Play.Arts kunstenaars rond een drankje & een hapje
Augustanakerk
16:30-17:30 Schilderijenveiling Judith Maas
Marouma
16:00 Veiling vrolijke opgepimte meubelstukken voor de hele familie
ETEN:
Co-cooking met Cascoland & BiteMe Hotspot/BBQ:
eten voor en door de bewoners, met recepten uit de buurt

Eten bij de cafés/restauranten en kijken naar de exposities:
Café Pistou • Van de buurt • Natuurlijk Smullen • Grand café Fossa

18:00

Kulter.: Trekking Bolo-k Like kunstprijs
Avond programma:
De Coppel: 20:00 Film Het Kaf en het Korel, tot 00:00 Bloody Mary's Bar open, muziek
Antarctica: 21:00 Raaskalbomfukkerz, Poetische Congacore, 22:00 Payazen, Klezmer

21:00-24:00